Lokalita projektu

Menší počet moderných bytov a komplexne vybavená lokalita sú zárukou pre kvalitné bývanie a vysoký životný štandard. Byty Belanská poskytujú možnosti pre život aktívny, rodinný ale aj ten každodenný. Liptovský Hrádok sa pre svoje výhody malého mesta obklopeného prírodou stal vyhľadávaným pre život. Dostatok pracovných príležitostí, divoká príroda na dosah a skvelá dostupnosť sú jeho charakteristickými črtami. 

Výborná lokalita Vám umožňuje vybrať sa ktorýmkoľvek smerom a spoznávať krásy Liptova, prípadne sa napojiť na diaľnicu byť v rýchlom spojení so zvyškom Slovenska a sveta.


Pre rodiny z deťmi je veľkou výhodou blízkosť škôlky a základnej školy, hneď v susedstve vášho nového bývania. Lekári, detské ihriská, ale aj parky sú hneď v susedstve. Rodičia ocenia blízkosť podchodu, čím sa deti dostanú k autobusovým a železničným spojom cez podchod, bez nutnosti križovania ciest. Pre mladých ponúka mesto vzdelanie cez lesnícke, drevárske, elektrotechnické školy, ale aj gymnázium či tanečné konzervatórium. Jednoduchým prejdením podchodu sa ocitnete na námestí s reštauráciami, cukrárňami, bankami, či obchodmi. Potraviny budú pritom doslova na skok. 


Pre aktívne žijúcich sú v meste a jeho okolí rozmanité možnosti cykloturistiky. Je tu aj Hrádocké arborétum či okolie hradu a kaštieľa s jazierkom a sklakou, ktoré na prechádzkach ocení aj váš štvornohý miláčik. Hrádocká hora či brehy rieky Belá ponúkajú výborné možnosti pre aktívnych aj rekreačných bežcov. Neďaleko pretekajúce rieky Belá a Váh ponúkajú možnosti raftovania pre začiatočníkov, aj pokročilých. Západné aj Nízke Tatry zas množstvo túr v čistej prírode, bez množstva turistov.

V zime ocenia milovníci bežeckého lyžovania trasy na neďalekej Liptovskej Kokave, ale aj blízkosť Štrbského Plesa. Pre lyžovačku je to len 20 minút do strediska Čertovica, pol hodinu jazdy autom tak do najväčšieho lyžiarskeho strediska v Jasnej, ako aj na Štrbskom Plese. 


Pre cestovanie sú to len 3 km na diaľničný privádzač, čo Vám umožní objavovať dobrodružstvá celého Liptova ako aj celého Slovenska. Pešo sa do troch minút dostanete na železničnú stanicu a autobusovú stanicu.


Pre pocit domova a spoločného času s rodinou a priateľmi sú v okolí viaceré reštaurácie a kaviarne. V susedstve je aj Dom kultúry s pestrými aktivitami, pričom v meste sa behom roka koná viacero ďalších podujatí pre bohatý kultúrny a spoločenský život. 

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií.